XXXIII Niedziela Zwykła

1. Przeżywamy XXXIII niedzielę zwykłą roku liturgicznego, II Dzień Ubogich oraz X Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Zapraszamy dzisiaj na Godzinę Miłosierdzia o godz. 15.00, podczas której będziemy polecać miłosierdziu Bożemu naszych zmarłych, z tej racji nie będzie modlitwy różańcowej o godz. 17.30.
  2. Pamiętajmy w dalszym ciągu o modlitwie za zmarłych. Przez miesiąc listopad modlimy się za tych, którzy odeszli codziennie na modlitwie różańcowej z wypominkami o godz. 17.30.
  3. We wtorek w całym Kościele jest obchodzony Światowy Dzień Życia Kontemplacyjnego.
  4. W piątek o godz. 16.00 na plebanii spotkanie młodzieży klas III gimnazjum przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  5. Przyszła niedziela to uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, ostatnia niedziela roku liturgicznego.
  6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  7. Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary przeznaczone na cele inwestycyjne. Za tydzień będziemy zbierać do puszek na prześladowanych w Pakistanie.
  8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności odszedł + Andrzej Domino z ul. Źródlanej.