XXXII Niedziela Zwykła

1. Przeżywamy XXXII niedzielę zwykłą roku liturgicznego. Dzisiaj przypada 100 rocznica Odzyskania Niepodległości. Pamiętajmy w modlitwach o tych, którzy polegli za Ojczyznę, a także o tych, którzy w trudzie budowali i budują jej niepodległy byt.
  2. Pamiętajmy w dalszym ciągu o modlitwie za zmarłych. Przez miesiąc listopad modlimy się za tych, którzy odeszli codziennie na modlitwie różańcowej o godz. 17.30.
  3. W przyszłą niedzielę przypada 104 rocznica męczeńskiej śmierci bł. Karoliny Kózkówny, na godz. 15.00 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia połączoną z wypominkami, składka na cele inwestycyjne.
  4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.

Msza św. i adoracja Najświętszego Sakramentu Grupy Wstawienniczej św. Łukasza we wtorek o godz. 17.00 w parafii Zdrojowej.