XXIX Niedziela Zwykła

1. XXIX Niedziela Zwykła roku liturgicznego. Obchodzimy dziś w całym Kościele Światowy Dzień Misyjny. W poczuciu odpowiedzialności za dzieło ewangelizacji w świecie otoczmy naszą modlitwą wszystkich misjonarzy i misjonarki w rozpoczynającym się tygodniu misyjnym. O 15.00 Godzina Miłosierdzia połączona z nabożeństwem różańcowym.
  2. Przypominamy, że w naszej parafii nabożeństwa różańcowe celebrujemy codziennie dla dzieci o godz. 17.00, a w sobotę o godz. 10.00 dla młodzieży i dorosłych po Mszy św. o godz. 18.00. W sobotę i niedzielę o godz. 17.30 dla wszystkich.
  3. W piątek na godz. 18.00 zapraszamy członków Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym na Msze św. i nabożeństwo różańcowe w intencji dusz w czyśćcu cierpiących.
  4. W najbliższą sobotę przypada 20 rocznica męczeńskiej śmierci ks. Jana Czuby misjonarza w Kongo. W tym dniu w Bobowej na zakończenie Tygodnia Misyjnego odbędzie się misyjne spotkanie członków Róż Żywego Różańca. Wyjazd o godz. 8.00.
  5. W przedsionku kościoła można pobrać formularze na wypominki za naszych zmarłych: roczne i listopadowe. Bardzo prosimy o wyraźne pisanie imion i nazwisk w mianowniku. Wypominki składamy u księży lub w zakrystii.
  6. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.